Anasayfa
İşletmelerimiz
GÖKTÜRK PARKI

56 hektar üzerine kurulu olan Göktürk Göleti Tabiat Parkı’nın içerisinde yer alan Göktürk Esen Bahçe Sosyal Tesisleri pek çok İstanbullunun yeni piknik adresi olmuştur. Göktürk  Sosyal Tesisleri 22.02.2011 tarihinde halkımızın hizmetine açılmıştır. Göktürk Göleti Tabiat Parkı, başta Esenler halkı olmak üzere tüm İstanbullulara göletin etrafında piknik yapma imkânı sunuyor.

Göktürk Mesire Alanı ve Sosyal Tesisleri ile Esenlerliler artık yol kenarlarında ve çocuk parklarında piknik yapmak yerine, muhteşem doğa manzarası eşliğinde temiz havada piknik yapıyor.

Esenler Belediyesi'nin Orman Bakanlığı'ndan 39 yıllığına kiraladığı Göktürk piknik alanı Esenlerli vatandaşların hizmetine sunuldu. Halkın bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenen ormanda; kafeterya ve restoran hizmeti veren Göktürk  Sosyal Tesisleri, 173'ü otomobil, 4'ü de otobüsler için olmak üzere toplam 177 araçlık otopark, 1 adet WC, 1 adet güvenlik kulübesi, 1 adet giriş kapısı ve organizasyonda kullanmak üzere 3 adet ahşap sahne bulunuyor. Esenler halkı, Göktürk Gölü Piknik Alanı ile güneşli ve sıcak yaz günlerinde şehrin gürültülü ortamından uzaklaşıyor. Kuş sesleri eşliğinde çam, köknar, gürgen ve meşe ağaçlarıyla kaplı ormana güzellik katan Göktürk Gölü’nün etrafında eğlenceli vakitler geçiriyor.© 2016 ESKON ESENLER İNŞAAT SAN.VE TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.
Kemer Mah. Mehmet Akif İnan Cad No : 85 Esenler- İSTANBUL
Tel : 444 56 57 - 0.212.438 50 52
Eskon A.Ş. Esenler Belediyesi İştirakidir.

info@eskonas.com.tr
Eskon A.Ş. Esenler Belediyesi İştirakidir.