Anasayfa
Haberler
ÖMÜR İSTANBUL'DA YAŞAM BAŞLADI...

Esenler Belediyesi iştiraki ESKON A.Ş. ve Efitaş İnşaat ortaklığı ile Esenler’in ilk nitelikli lüks konut projesi olarak hayata geçirilen Ömür İstanbul’da yaşam başladı. 

2020 yılının Ocak ayında ilk teslimlerin yapıldığı ve yaşamın başladığı Ömür İstanbul’da konutların yüzde 100’ü satıldı.  “Esenler’de, kentsel dönüşümde yeni bir dönemin kapılarını açtığımız Ömür İstanbul projemizle, Esenler’i lüks konutlarla buluşturduk. Ömür İstanbul büyük ilgi gördü. İnşaat sektöründeki daralmaya rağmen konutların yaklaşık yüzde 100’ü satıldı. 460 bin liradan başlayan ve son dönemde tarihin en düşük 0,64 ve 0,99 vade farkı ( faiz ) oranlı konut kredisini  fırsata  çevirerek  Ömür İstanbul’dan ev almak isteyenler ev sahibi oldular.

Ulaşım kolaylığı, kalite, konfor, lüks ve cazip fiyat arayanlar Ömür İstanbul projemizden dairelerini aldılar ve  Haziran 2020 itibariyle  Ömür İstanbul’da yaşam başlamış oldu. Tüm Ömür İstanbul sakinlerine hayırlı olsun.

AKILLI SİSTEMLE DONATILMIŞ KONUTLAR

Esenler Turgut Reis Mahallesi’nde 10 bin metrekare arsa üzerinde yükselen Ömür İstanbul’da, 1+1’den 4+1’e, 95 ilâ 310 metrekare arasında değişen farklı büyüklük ve tipte pek çok daire seçeneği bulunuyor. Alt-yapısı akıllı sistemle donatılmış 278 konut, 3 ticarî ünite ve sosyal tesislerden oluşan Ömür İstanbul projesinde 6’ncı kattan sonra kat bahçeli daireler mevcut.

10 bin metrekarelik alanın 7 bin metrekaresini ise yeşil alanlar, yürüyüş parkuru, bay/bayan ayrı sosyal tesis-leri, kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, Türk Hamamı, sauna, mescit, kreş, açık/kapalı otopark, toplan-tı ve tâziye alanları oluşturuyor. Ayrıca projede kesintisiz elektrik ve kesintisiz su imkânı bulunuyor.

İSTANBUL’UN TAM MERKEZİNDE

Merkezî konumuyla dikkat çeken Ömür İstanbul projesi, Tekstilkent, İSTOÇ, Hal, Giyimkent gibi ticaret mer-kezlerinin tam ortasında yer alıyor. Sağlık kurumlarının da hemen yanı başında olan Ömür İstanbul, Medipol Hastanesi’ne 10, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne ise 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. E-5, TEM gibi ulaşım akslarının tam ortasında konumlanan Ömür İstanbul projesinin 5 dakika uzaklığında ise önümüz-deki yıl açılacak Tekstilkent–Giyimkent Metro İstasyonu yer alıyor. Ömür İstanbul, İstanbul’u Anadolu’ya ve dış dünyaya bağlayan İstanbul Havalimanı’na da 30 dakika mesafede yer alıyor.

Faruk AYDIN 

ESKON ESENLER İNŞAAT SAN.VE TİC. A.Ş

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 © 2016 ESKON ESENLER İNŞAAT SAN.VE TİC. A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.
Kemer Mah. Mehmet Akif İnan Cad No : 85 Esenler- İSTANBUL
Tel : 0.212.438 50 52
Eskon A.Ş. Esenler Belediyesi İştirakidir.

info@eskonas.com.tr
Eskon A.Ş. Esenler Belediyesi İştirakidir.